Gündem

Ekol Fizik Tedavi Merkezi

Ekol Fizyoterapi olarak sizler için İstanbul’da hizmet veriyoruz. Fizik tedavi merkezimizde hem merkez üzerinden hem de Evde fizik tedavi çalışmalarımızla bölgenin en geniş kapsamlı hizmet içeriğine sahibiz.

Ekol Fizyoterapi olarak 6 yılı aşkın bir süredir Evde fizyoterapi çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu alanda uzman bir kadro ve gerekli olan tüm ekipmanlarımızla evlerinize kadar geliyor ve alınması gerek fizik tedavilerinizi evlerinizde çok daha rahat ve verimli bir şekilde sağlıyoruz.

Evde fizik tedavi çalışmalarımızda bizlere bir fizyoterapist ve bir personelimiz eşlik ediyor. Hastane ya da özel merkezlerde kullanılan tüm cihaz ve ekipmanlar evlere uygun şekilde hazırlanıyor ve evde verilen fizik tedavi seanslarının hastane ya da özel merkezlerden hiçbir farkı kalmıyor. Bizzat evlerde alınan tedavi seansları her zaman çok daha verimli ve aktif geçiyor.  

Sıradaki Haberi Oku  ISO Belgesi Fiyatı

Sizlerde evde fizik tedavi hakkında daha detaylı olarak bilgi alabilmek istiyorsanız bunun için Ekol Fizyoterapi web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Burada tüm hizmet süreçleri sizlere aktarılmaktadır.

İnme Ve Fizik Tedavi

Felç ya da İnme nedir ve fizik tedavi ile nasıl tedavi edilir konusunda merak ettiğiniz detaylar varsa, bu detaylara web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımızın sizler için hazırlamış olduğu bu özel içerikler sayesinde hastalıklar ve fizik tedavi ile nasıl iyileşebilecekleri konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. İletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.