Ekonomi, Genel

E-Ticaret Çözümleri

  E-ticaret alanında faaliyet gösteren Kukla Soft, gelişen dünya standartlarına en uygun çözümleri sunan dinamik ve genç ekibi ile uzun yıllardır sektörüne öncülük etmeyi başarıyor. Firma, e-ticaret danışmanlığı yanında e-ticaret paketleri ile de müşterilerine sınırsız destek sunuyor.

 Verilen Hizmetler

 İhtiyaç odaklıe-ticaret yazılımı hizmetlerini sunan firma, çeşitli kampanya ve promosyonlar ile hazır, kullanışlı responsive tasarımlar, mobil uygulamalar, Instagram shop çözümleri sağlıyor. Verdiği hizmetler konusunda sınırsız ve sürekli teknik destek hizmetleri de veren Kukla Soft hizmet kalitesi ile farkını gösteriyor.

 Elde Edeceğiniz Avantajlar

 Firma, tüm potansiyel müşteri kaynaklarınıza, kendi ürün ve hizmetlerinizi ulaştırma imkanı tanırken, eşsiz ve üst düzey bir online alışveriş deneyimini de tüm müşterilerinize sunmanızı sağlıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Koronavirüs temassız ödemeleri 3 katına çıkarttı

 Kukla Softe-ticaret paketi ile sınırsız ürün ekleme şansı, müşteri destek modülü ve ayrıntılı filtreleme sistemi avantajlarını da elde edebiliyorsunuz. Müşterileriniz bu sayede talep ve isteklerini online şekilde size ulaştırabilirken detaylı filtreleme ile aradıklarını da en kolay şekilde bulabiliyorlar.

 Firma, sunduğu sosyal medya uyumlu hizmetleri ile de oldukça fazla tercih edilen bir şirket olmayı başarıyor.