Teknoloji

Dijital Pazar Avantajları

Dijital Pazar Avantajları

Gelişen teknoloji neticesi, tüm iş kolları ve sektörler dijital ortamda kendilerine yer bulmaktadır. Dijital olarak uygulanan pazarlama yöntemlerinin tüm avantajlarını tam manasıyla kullanabilmek ve daha yüksek oranda başarı sağlamak için ise dijital pazarlama eğitimi almak gereklidir. Bunoktada profesyonel çalışma sergileyen Olgu Şengül verdiği seminerler, eğitimleri ve kitapları ile mükemmel bir danışmanlık sunuyor.

Başarılar ve Referanslar

Olgu Şengül, verdiği eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile KOBi işletmecilerinden dev kuruluşların personeline kadar çok geniş bir yelpazeye hitap ediyor. Seksenden fazla işletmeye dijital pazarlama konusunda danışmanlık yapan Olgu Şengül’e, olgusengul.com üzerinden erişim sağlayabilir, danışmanlık hizmetleri, sunulan eğitimler ve konuya ilişkin Olgu Şengül kitapları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, Olgu Şengül’e ait başarıları ve referansları görebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Dosya Transferinde Bir İlk

Verilen Danışmanlık Hizmetleri

Olgu Şengül, kariyerinin temellerini oluşturan eğitimini Türkiye’de ve İtalya’da bulunan elit okul ve üniversitelerde tamamlamış sonrasında da ABD’de sektörün öncüsü olan kurumlardan yüksek düzeyde dijital pazarlama seminer ve programları almıştır. Kariyeri boyunca önemli şirketlerde değişik kademelerde yöneticilik yapan Olgu Şengül, verdiği danışmanlık hizmetleriyle deneyimlerini ve alanındaki bilgilerini mükemmel bir şekilde ilgililere aktarıyor.