Gündem

Damla Gezen Affetmek adlı teklisi yayında

Damla Gezen’in Affetmek adlı şarkısı Spotify ve Youtube gibi müzik mecralarında yayınlandı. Tarzı ve stili ile dikkatleri üzerine çeken, yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Damla Gezen, sesi ve yorumu ile de kendisini kanıtlamak için ilk şarkısını piyasaya sürdü. Affetmek adını verdiği şarkısı ile müzik platformlarında yerini alan Damla Gezen, sadece güzelliği ve tarzı ile değil, sesi ile de kendisini kanıtlamak istiyor.
İşte Benim Stilim programı ile tanınan, Müge Anlı’nın hazırlayıp sunduğu Güven Bana adlı programla adından söz ettiren ve geçtiğimiz yıllarda Bugün Ne Giysem adlı programa da katılan Damla Gezen, Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar adlı programı ve yaptığı açıklamalar ile daha yakından tanınan biri olmuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Basın halkın sesidir

Damla Gezen Affetmek adlı şarkısı ile gündemde

Sadece güzelliği ve tarzı ile gündemde kalmak istemeyen, aynı zamanda sesi ile de müzik piyasasında kalıcı olmak isteyen Damla Gezen, Affetmek adlı şarkısı ile gündeme bomba gibi düştü. Damla Gezen’in kendine has tarzı ile söylediği Affetmek adlı şarkı kısa sürede çok dinlenen parçalar arasında yer aldı.

Damla Gezen kimdir?

Affetmek adlı şarkısı ile müzik piyasalarına hızlı bir giriş yapan Damla Gezen 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Işık Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nde eğitim hayatına devam eden Damla Gezen, kısa sürede kamuoyunun çok yakından tanıdığı isimlerden biri haline geldi. 18 yaşında Bugün Ne Giysem adlı yarışmaya katılan, daha sonra İşte Benim Stilim yarışmasında ve Güven Bana adlı yarışma programında yer alan Damla Gezen, Konuşanlar programına da katılmış ve adından söz ettirmişti. 1.68 cm boyunda ve 52 kiloda olan Damla Gezen, Affetmek adını verdiği şarkısı ile müzik piyasalarında yer aldı.

Sıradaki Haberi Oku  Deprem bölgesine anlamlı yardım

Şarkıya gitmek için TIKLAYIN