Uncategorized

Çolak Olimpiyat Oyunlarında Madalya Hedefliyor

Türkiye’yi jimnastik dalında temsil eden ve gurumuz olan İbrahim Çolak özel açıklamalarda bulundu. 2019 Dünya şampiyonasında kazandığı madalyadan sonra Tokyo Olimpiyat Oyunlarında madalya hedefliyor betpas.

İbrahim Çolak’ın 5 Yaşında Spora Başlama Hikayesi

betbas Neredeyse tüm aile de spor geçmişi olan Çolak’ın, amcası da eski Jimnastikçi. Annesinin yarı maraton koşusu tecrübesi var ve babası da eski bir tekvandocu. Çolak çok çalışarak ve ailesini örnek alarak hedeflerine koştuğunu belirtiyor. betbas

Çolak’ın Türkiye’nin Jimnastik Branşı Gelişiminin Değerlendirmesi

Türkiye için hedeflenen 81 ilde bu branş ile ilgilenilmesiydi ve Suat Çelen bunu başardı. Dünya çapında da edindiğimiz başarılar jimnastik sporunun daha çok bilinmesini sağladı  betpas.

İbrahim Çolak Başarısızlıkların Üstesinden Nasıl Geldi?

Sıradaki Haberi Oku  Güzellik Hakkında Bilgi Verici Notlar

betbas giriş Hedeflediği yolda tökezlemeler yaşayan İbrahim Çolak, bu tökezlemelerde neler yaptığını anlattı. Zorluklar karşısında eksiklerini bulmaya çalışan Milli sporcu, kaybetmenin gelişiminde faydası olduğunu açıkladı.

İbrahim Çolak; 2015 Avrupa Şampiyonası’nda az puan aldığını ve finale kalamadı, 2016 yılında finale kalabildiğini ancak final heyecanını aşamadığını, 2017 de ise finalde küçük bir hatayla dereceye giremediğini açıkladı. Tüm bu deneyimlerden ders çıkartan başarılı Jimnastikçi, 2018 de gümüş madalya ile başarılarını taçlandırdı. Ve 2020 yılında gümüş madalyayı altın madalyaya yükseltmeyi başardı betpas.

İbrahim Çolak son olarak genç sporculara, karşılaştıkları zorluklar karşısında umutlarını kaybetmemeleri gerektiğini ve başarılı ya da başarısız sonuçlanabilecek her mücadeleden daha da güçlü çıkacaklarını unutmamayı tavsiye etti.

Sıradaki Haberi Oku  En Ucuz Bayan Omuz Çantası Modelleri İçin BloominBag