Gündem

Çeşme Beko Servisi

Çeşme Beko servisi 4445525 numarası üzerinden erişime açıktır. Anında bu numara ile firma yetkililerimize erişim sağlayabilirisiniz. Bakım onarım ya da tamir konusunda talepte bulunabilirisiniz. Sorunsuz bir erişim adımının tamamlanmasının sonrasında anında ekip gönderim aşaması tamamlanacaktır. Siz de verimli ve sorunsuz bir profesyonel destek almak isterseniz en doğru yerde bulunuyorsunuz!

Çalışma Prensibi

Çeşme Beko servisi hızlı ve sorunsuz bir biçimde hizmet vermek üzerine kuruludur. Siz de hızlı ve sorunsuz bir erişim adımının tamamlanmasını isterseniz en doğru yerde bulunuyorsunuz demektir.

  • Bu aşlamada sadece onarım aşamasında değil aynı zamanda randımanlı çalışmasını istediğiniz cihazların bakımı konusunda da hizmet talep edebilirsiniz. Bu şekilde eğer varsa sorunların daha önceden tespit edilmesi ve giderilmesi de mümkün kılınacaktır. 
Sıradaki Haberi Oku  Kader Kılıç Binden Fazla Üyeyle İyi Parti'ye Geçti

Sorunsuz Erişim Fırsatı

Sizin talep ettiğiniz arıza ya da bakım onarım aşamasına uygun olan ekibimizin tarafınıza en kısa sürede gönderilmesi için uygun sistem hazırlanmıştır. Hızlı hareket edilmesi firmamızın bu alanda en çok dikkat ettiği unsurların başında gelmektedir. Siz de telefon konuşmanızın sonrasında firma yetkililerimiz ile karşılaşacaksınız. 

20 yıllık bir tecrübe ile hizmet verildiği için elde edilecek olan tamir kalitesi de en üst seviyede olacaktır. Bu derece nitelikli şekilde hizmet verilmesine rağmen sizden talep edilecek olan ücretin oldukça makul olacağını da göreceksiniz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir seçim yapmak adına mantıklı bir tercih!