Çevre, Dünya, Eğitim, Yaşam

Çalış ve Seyahat Et İndirimi

Biraz dil bilen üniversite öğrencilerin katıldığı ”Work and travel ” sistemi öğrencilere yeni indirimler uygulayarak binlerce öğrenciyi sevince boğdu.

Geçtiğimiz yıllarda çıkan ve çıkar çıkmaz büyük bir üne kavuşan Work and Travel öğrencilere yurtdışı eğitim, çalışma ve seyahat imkanı sunan bir programdır.

Bu, üniversite öğrencilerinin iş olanağına fazlası ile sahip olan ABD’ye seyahat etmeleri ve Amerikan kültürü ve yaşamı hakkında bilgi edinmeleri için büyük bir fırsattır. Work and Travel ABD hükümeti ve konsolosluğu ile oluşturulan ortak bir çalışma olduğu için öğrencilerin güvenliği ve mutluluğu ABD hükümeti tarafından güvence altına almıştır.

Bu etkinliğe katılmak için orta sınıf bir üniversite öğrencisi olmalısınız. Mezunlar ve yeni başlayanlar bu fırsata kabul edilmez. Etkinliği de ismini veren ”Work and Travel” standardında; yaz aylarında dört aylık çalışma izni var ve sonra bir ay içinde seyahat etme izni, yer almaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Rusyada vatandaşları şaşkına uğratan görüntünün sırrı ortaya çıktı

Troy International

Troy International, eğitim danışmanlığı alanında ciddi şekilde çalışan şirketlerden biridir. Work and Travel 2021 fiyatları unsurunda en uygun fiyatlara sahip olan bu firma Uluslararası eğitim danışmanlığı endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan yurtiçi ve yurtdışı eğitim ve mesleki danışmanlık personeli ve kurumları, her yaştan öğrencinin ihtiyaçlarına ve yetişkinlere en uygun müfredata uyum sağlamasını garanti etmektedir. Yurtdışı deneyime sahip uzman danışmanlarla işbirliği yapar. Bu firma iş ve seyahat için ücretsiz danışmanlık, CampUSA, TeachUSA, Staj ABDA (maaş stajı), yabancı dil okulları sunmaktadır.

En Kolay Work and Travel İmkanı

En ucuz ve en güvenli ” Work and Travel ” imkanı sunan Troy International firması ayrıca en az şarta sahip olan ve öğrencilere bilmesi gereken her şeyi anlatan bu işin ehli en önemli sitelerden biridir. Gerekli donanımlara sahip her öğrenci bu Troy International firması üzerinden Work and Travel hizmetine başvuru yaparak ufkunu açabilir ve yeni okul ve yeni iş heyecanı yaşayabilir. Özellikle Amerika’da yaşamak için gerekli olan Green Card, vize ve pasaport gibi her ihtiyaç bu firma üzerinden karşılanabilir.

Sıradaki Haberi Oku  AÖF sınav yerleri açıkladı! Anadolu Üniversitesi AÖF sınav giriş belgesi sorgulama