Dünya

Büyük ikramiyeyi kazandığını sandı, canlı yayında artık işe gelmeyeceğini söyledi

İspanya‘da her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen piyango çekilişini sunan bir televizyon muhabiri, büyük ikramiyenin kendisine çıktığını zannedince canlı yayında ‘artık işe gelmeyeceğini’ söyledi ancak bilete yalnızca amorti çıktığı anlaşılınca özür diledi.

“YARIN İŞE GELMEYECEĞİM”

İspanya’da RTVE televizyonu için muhabirlik yapan Natalia Escudero isimli gazeteci, İspanya’da her yıl düzenlenen Noel çekilişini sunduğu esnada büyük ikramiyenin kendisine çıktığını zannetti. Sonuçlar açıklandığında çığlık atmaya başlayan Escudero, canlı yayında “Yarın işe gelmeyeceğim” ifadelerini kullandı.

YALNIZCA AMORTİ ÇIKMIŞ

Ancak daha sonra, Escudero’nun biletine büyük ikramiye çıkmadığı ortaya çıktı. Sunucunun biletine çıkan ikramiyenin gerçek tutarının ise 5 bin euro civarında olduğu öğrenildi. Olayın sosyal medyada yayılması üzerine kendisine ‘Yalan söylediği’ ve ‘Manipülasyon yaptığı’ yönünde çok sayıda eleştiri yöneltilen Escudero, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla izleyicilerden özür diledi.

Sıradaki Haberi Oku  İranın ABD üslerine fırlattığı füzelerden en net fotoğraflar geldi

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

Escudero, ‘kişisel nedenler’ yüzündenbirkaç ay geçirdiğini söyledi ve “Vicdanımve 25 yıllık profesyonelhayatım boyunca titiz ve başarısı kanıtlanmış işlerimle gurur duyuyorum” dedi ve tatile çıkacağını açıkladı.

?Escudero’nun ikramiye sevinci ise sosyal medyada dalga konusu oldu.

Haber Videosu

: Büyük ikramiyeyi kazandığını sandı, canlı yayında artık işe gelmeyeceğini söyledi