Teknoloji

Brawl Stars APK

Brawl Stars APK

Google Play üzerinden indirilen birçok oyun mobil cihazlara indirilen hızlı ve çok oyunculu savaş oyunlarından bir olan Brawl Stars APK, çeşitli oyun modlarında tek başına da oynanabilen bir oyundur.

Clash of Clans, Boom Beach ve Clash Royale gibi oyunların yapımcısının piyasada bulunan bir başka oyunudur.

Çok Sayıda Oyun Modu Bulunmaktadır.

Brawl Stars APK’da birçok oyun modu bulunmaktadır.

Bu modları;

  • Elmas Kapmaca (3’e 3) : Amaç rakip takımı takım çalışması ile yenmektir. Oyunu kazanmak için 10 elmas toplanıp elde tutulması gerekmektedir. Yok edilen her oyuncu için elmas düşümüne neden olmaktadır.
  • Hesaplaşma (Solo/Duo) : Herkesin kendi savaştığı bir moddur. Oyuncu seçtiği savaşçı için haritada belirtilen güçlendiricileri toplamaktadır. Savaş oyununda son savaşçı kalmaya çalışmak kazanabilmek için yeterlidir.
  • Ödül Avı (3’e 3) : Yıldız kazanmak için rakiplerin avlanması mantığı ile oynanmaktadır. Yok edilince ödül rakibe geçmekte ve en fazla yıldız sahibi takım savaşı kazanmaktadır.
  • Soygun (3’e 3) : Takım kasasının korunması ve rakip takımın boşaltılması esasına dayanmakta olan bu modda, düşman hazinesine savaşarak ya da gizlice ulaşmak gerekmektedir.
  • Savaş Topu (3’e 3) : Kırmızı kartın bulunmadığı, rakipten önce iki gol atarak futbol becerilerinin ön plana çıktığı moddur.
  • Özel Etkinlikler: Özel PvE ve PvP oyun modları, sınırlı ve süreli
Sıradaki Haberi Oku  Garantili Bakım Hizmetleri

Brawl Stars APK Ücretli Mi?

Brawl stars ücretsiz bir oyun olmakla beraber, oyun öğelerinden bazılarının para ile satın alınabilmesi söz konusu olmaktadır. Bu özelliğin kullanılmaması için cihazın ayarlar menüsünden uygulama içi satın alımları devre dışı bırakılması yeterli olmaktadır.

Sonuç olarak; Brawl Stars bir mobil oyun olup, Google Play üzerinden kolaylıkla mobil cihazlara yüklenebilmektedir. Ayrıca king indir, okey indir gibi mobil oyunları da Google Play üzerinde bulmak mümkündür.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri