Uncategorized

Bob Usta İzle – Son Bölüm

Bob Usta çizgifilmi, çocuklar arasında çizgi film videoları arasında en çok izlenenlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bob Usta’nın son bölümü yayınlandı mı? Mavi araba ne yapıyor? Gibi birçok sorunun cevabı makalemizde… Bob Usta ile çocuklarınıza yemek yerken, uyurken yardımcı olabilirsiniz.

Belediye binasının girişine yeni bariyerler ve taş döşenecektir. Eski yapıları da sökmek için Scoop’a güçlü kırıcılar takılması gerekmektedir. Scoop bu haberi duyunca çok sevinir. O esnada Başkan gelerek Bob Usta’ya büyük açılış için hazırlanmalarını söyler.

>> Bob Usta Son Bölüm İzle

Bob Usta ve arkadaşları hayvanat bahçesinde zürafalar için yeni bir bölme yapmak için kolları sıvarlar. Bu duruma en çok Lofty sevinir. çünkü kendisinin vinç kısmını zürafanın uzun boyuna benzetir. Bob Usta ve arkadaşları heyecanla iş bölümü yaparak işe başlarlar.

Sıradaki Haberi Oku  Betnano Wolfsburg Sponsoru Fenerbahçe maçında temsilcimizi yalnız bırakmadı

Bob Usta tüm hazırlıkları yapar ve arkadaşlarına bir sürpriz yapmaya karar verir. Bob Usta sardalya sandviç hazırlar. Çantasını hazırladığı sırada kedi çantaya girer ve Bob ile birlikte yola çıkar. Bugün yapacakları iş ise döner dükkanındaki işlerdir.

Bob Usta ve arkadaşlar dev bir inşaat işinin büyük bir kısmını bitirmişlerdir. Tam dinleniken Bob’un arkadaşları bir meyveli süt görür ve çok beğenirler. Diğer bir arkadaş ise onun bir maket ve inşaatın bir parçası olduğunu söyler. Şef Teti arkadaşların yanına gelerek onlara güzel bir meyveli karışım yapacaktır.

Bugün ekip olarak gökdelen için asansör işini halledeceklerdir. Scoop ise heyecanlanıp hemen asansöre binmek ister. Bob usta, diğerlerine iş paylaştırır. İş makinaları ise bu iş paylaşımını hemen kabul eder.

Sıradaki Haberi Oku  İngiltere Dadısı Vizesi

Kaynak: Zetta.Mobi