Gündem

Bitkisel Geciktirici HaplarBitkisel geciktirici haplar erkekler tarafınca kurtarıcı olarak görülüyor. Yan tesiri görülmeyen ve bitkisel özlerden yapıldığı için rahatça kullanılan ilaçlar cinsel yaşamı kurtarıyor. Erken boşalma problemiyle yüzleşen erkekler gerek kendi öz güvenlerini kaybederler, gerekse partnerlerini mutlu edemezler. Bu nedenle çeşitli ilaçlar yardımıyla orgazm sürelerini arttırarak partnerleriyle daha sağlıklı bir cinsel birlikteliğe kavuşurlar. 

Bitkisel Geciktirici Hapların Kullanımı Ve tesiri

Bitkisel geciktirici hap kullanımı bir ağrı kesiciden farksızdır. Oral yol ile kısaca ağızdan bol ılık suyla alınması tavsiye edilir. Geciktirici tesirini 10-15 dakika içinde göstereceği için ilişkiden 20 dakika önce alınması tavsiye edilir. Orgazm süresini ortalama olarak 30-40 dakikaya kadar taşımaktadır. Dolayısıyla partnerinizi orgazm seviyesine getirmek tamamen sizin elinizde. Uzun cinsel deneyimler ve partnerinizden sonra boşalmanın zevkine varmak istiyorsanız sizin için aranan geciktirici ilaç ürünüdür.

Sıradaki Haberi Oku  Piyasalarda bugün

Bitkisel Geciktirici Haplar bağımlılık Yapar Mı?

Bitkisel geciktirici haplar piyasada maksimum satılan ürünlerdir. Cialis, Viga, Vega, Jaguar, Maxman markaları erkekler tarafınca çok tercih edilmektedir. Meydana getirilen testlerde herhangi bir yan tesiri yahut bağlarımlılık şeklinde bir bulguya rastlanmamıştır. Cinsel anlamda sizi gevşeterek aşırı hassaslığı ortadan kaldırmaktadır. Doğada bulunan bitkilerin nimetinden faydalanarak boşalma sürecinizi üç veya dört katına çıkarmaktadır. Tamamen organik bileşenlerle yıllardır satışta bulunan bu ithal ürünler ülkemizde yasal olarak satılmaktadır. Eczanelerde ve cinsel sağlık ürünleri satan sitelerde bulabilmeniz mümkün.

Erken Boşalmanın Doğal Yollardan Tedavisi

Erken boşalma üzerine yapılan araştırmalar sorunun bir kısmının alışkanlık hali olarak psikolojik bir sonuç olduğu kanısına varmışlardır. Erken boşalmayı düzenli olarak ilaç kullanımı ile geciktirmek bu alışkanlığın zamanla terk edilmesi anlamına da gelir. Yani doğal sonuç olarak alışkanlıktan zihin her kullanım da daha fazla uzaklaşmış olur. Yani bitkisel geciktirici hap ürünleri erken boşalmanın geciktirilmesi için aynı zaman da zihinsel olarak ta yardım da bulunmaktadır. Düzenli kullanım sonucun da birçok erkek bu dertten ebediyyen kurtulmaktadır. Vücuttan atılımı da doğal şekilde ter ve dışkı yoluyla 24 saat gibi çok kısa bir zaman da tamamlanır. Hiçbir yan etkileri ve sağlık sorunlarına yol açan durumları söz konusu değildir.

Sıradaki Haberi Oku  Tülay Aktaş İzmir'in Gönüllüleri Ödülleri'nin ikisi ihracatın duayenlerinin oldu