Teknoloji

Bilgisayar Bakım Anlaşmaları

İşyerlerinde çalışan bilgisayar ve internet sistemlerinin kesintisiz ve düzenli bir şekilde çalışıyor olması verimlilik açısından çok önemlidir. Birçok işyeri artık bilgisayar ve internet üzerinden işlemektedir. Bu sistemlerin çökmesi ya da duraklaması bazı işyerleri için hayati önem taşımaktadır ve maddi olarak büyük kayıplara neden olabilmektedir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak adın abu sistemlerin düzenli olarak bakım çalışmalarının yapılması gerekmektedir.

Kry Bilgi Teknolojileri firması olarak İstanbul’da hizmet veren tüm işyerleri için Bilgisayar teknik servis hizmeti sunuyoruz. Düzenli ve verimli bir bilgisayar sistemine sahip olmak isteyen her bir işletme için hizmetlerimiz geçerlidir.

Profesyonel çalışma prensiplerimiz doğrultusunda firmalarla bilgisayar bakım anlaşması çalışmaları yapıyoruz. Bu anlaşmalarda yer alan hizmet içeriklerini firmaların ihtiyaçlarına göre belirliyoruz. Her bir firma için farklı şekil ve şartlarda oluşturmuş olduğumuz anlaşmalar neticesinde firmaların tüm bilgisayar ve internet sistemlerine ait hizmetleri veriyoruz. Düzenli olarak bakım çalışmaları yapıyoruz. Anlık arızalar oluştuğu durumlarda 7/24 hizmet veren ekibimizle birlikte durumun aciliyetine göre arızalara müdahale ediyoruz. Kullanılan tüm ekipman ve özellikle bilgisayar tamiri konusunda hizmet veriyoruz.

Sıradaki Haberi Oku  Batak Keyfinize Burada Devam Edin

7/24 Teknik Servis Hizmeti

Kry Bilgi Teknolojileri firması olarak yapmış olduğumuz anlaşmalar sonucunda sizler için düzenli olarak teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bu alanda yaşanan anlık ve acil servis ihtiyaçları için 7/24 aktif olan ekibimiz ile tüm sorunlarınızı çözüyoruz.