Gündem

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Konu Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti olduğunda, hiç şüphesiz, akla ilk gelen firma Filo Nakliyat olmaktadır. Kurumsal yapısı, müşterileri ile olan ilişkileri, Beylikdüzü, Avcılar, Florya, Başakşehir, Bahçeşehir ve Mimaroba bölgelerinde vermekte oldukları, sigortalı evden eve taşımacılık hizmetinde, öne çıkan kuruluş olmalarını sağlıyor. Filo Nakliyat, 30 yılı aşan bir iş tecrübesine sahip. Asansörlü ev taşımacılığı ile İstanbul’u ilk tanıştıran firma, aynı zamanda, doğacak her türlü kazada, müşterilerinin, tüm maddi zararlarını üstlenmekte.

İstanbul evden eve nakliyat sektörüne, yep yeni bir çehre kazandırmasıyla bilinen Filo Nakliyat, fiyat politikası sayesinde de büyük takdir topluyor. Rekabetçi fiyatlar ile hizmet veren şirket yetkililerinden EMRE ŞAHİN, bu durumu şu şekilde özetliyor; “ticari hayatımızda, her daim müşteri memnuinyetini ön planda tuttuk, en uygun fiyatlar ile hizmet vermek, elbette ki önemli bir ayrıntı, fakat, fiyatları en uygun firma olma gibi bir mücadelemiz hiç bir zaman olmadın, kaliteyi koruyarak, uygun fiyatlandırma politikasına önem verdiğimiz için, müşterilerimize, fazla paralar harcatmadan, kaliteli bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Dolayısıyla, en ucuz firma kesinlikle biz değiliz, ama verilen hizmet / fiyat karşılaştırılması yapılacak olursa, 1 numara olduğumuz konusunda iddialiyim.”

Sıradaki Haberi Oku  Kızılay Talas'tan Başkan Yalçın'a teşekkür

WWW.FILONAKLIYAT.COM adresi üzerinden ev taşıma hizmet taleplerinizi bildirebileceğiniz firmanın, diğer taşıma şirketlerine olan bir diğer farkı ise, 7/24 hizmet vermekte olan çağrı merkezi, 444 27 53 nolu telefondan ulaşabileceğiniz çağrı merkezinde, oldukça bilinçli ve nasıl konuşması gerektiğini bilen saygılı müşteri temsilcileri, günün her saati taleplerinize yanıt veriyor. Sadece fiyat bilgisi paylaşmakla kalmayan temsilciler, sizlere aynı zamanda, ev taşıma ile alakalı her türlü soru ve sorununuzda çözüm üretmekte oldukça başarılı. Ev ya da işyeri taşıma hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, Filo Nakliyat ile diler İstanbul il sınırları içerisinde, dilerseniz, İstanbul’dan her hangi bir şehir ya da yurt dışına taşınmanız mümkün. Daha fazla detaylı bilgi talepleriniz için www.filonakliyat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Türkiye’de okulsuz köy kalmayacak! Taşımalı sisteme son