Spor

Beşiktaş’da Cyle Larin Krizi

Türkiye Futbol Federasyonu Süper Lig’inde sezon devam ederken takımlar, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Beşiktaş da yoğun transfer çalışmalarına devam eden takımlardan biri. Siyah Beyazlı ekip yeni takım arkadaşları arayışını sürdürürken bir yandan da sözleşmesi biten oyuncular ile görüşme yapıyor. Piabet görüşülen isimlerden biri de Cyle Larin oldu. Beşiktaş’ın hücum hattında oynayan Kanadalı oyuncu Cyle Larin ile görüşmelerde anlaşmazlık yaşanması ise her iki tarafı zorlamış gözüküyor.

Cyle Larin ile Yollar Ayrılıyor mu?

Beşiktaş yönetimi, Kanadalı oyuncu Cyle Larin ile bir türlü anlaşmaya varamıyor. Sözleşmesi bu sezonun sonunda bitecek olan Larin ile yönetimin anlaşamaması “Cyle Larin takımdan ayrılacak mı?” sorusunu gündeme getirdi.

İddialara göre Larin, Siyah Beyazlı yönetimin kendisine yaptığı 1 milyon 700 bin euro’luk teklifi kabul etmedi. Larin’in Beşiktaş yönetiminden istediği ise 2.5 milyon Euro maaş. Maaşın yanı sıra Kanadalı oyuncu 4 senelik bir kontrat isteğini dile getirmiş. Bu tezatlık neticesinde iki taraf da birbiri ile bir türlü anlaşmaya varamadı. Fakat Beşiktaş yönetiminin teklifinde net olduğu ve son sözü söylediği ifade edildi. Siyah Beyazlı yönetim son söz olarak “1,7 milyon Euro yıllık maaş ve 4 yıllık anlaşma” ifadelerini kullandı. Hal böyle olunca da yönetimin üstü kapalı da olsa Larin’e kapıyı gösterdiği iddia ediliyor.

Sıradaki Haberi Oku  FOMGET yeni sezonda iddialı

İki tarafından karşılıklı olarak bazı istekler öne sürmesi ve anlaşma sağlanamaması üzerine Cyle Larin’in menajeri Mavromaras, Siyah Beyazlı yönetimden görüşme talep etti. Bu görüşmenin neticesinde nihai kararın belirlenmesi ön görülüyor. Eğer taraflar anlaşma sağlarsa Larin Beşiktaş’ta kalacak. Piabet giriş ancak tarafların anlaşamaması durumunda Larin ile yollar ayrılacak.

Kanadalı hücum oyuncusu Cyle Larin’in Arap takımları haricinde başka herhangi bir takımdan yüksek ücretler içeren teklif almadığı biliniyor. Hal böyle olunca Larin’in geri adım atacağına yönelik düşünceler dile getirilmekte.

Cyle Larin ve Beşiktaş Kariyeri

Larin bugüne kadar Beşiktaş forması ile toplamda 97 kez resmi karşılaşmaya çıktı. Tüm bu süreçte ise 38 gol, 9 asist ile takımına katkı sağladı. Dolaylı ve doğrudan toplamda 47 gol ile takımında önemli bir rol oynayan Larin’in gelecek kariyeri merak konusu olmaya devam ediyor.

Sıradaki Haberi Oku  TFF Rezerv Ligi kaldırdı

Piabetbahisgvenilir.com