Genel

Bergama Granit

 Sektörde oldukça tanınan firma olan ergagranit.com firması özellikle bergama granit taşlarını Türkiye’ye ve yurt dışına üretimini yaparak satan firma olarak hizmet veriyor. Firma bergama granit taşlarının üretimini yapan firmalar arasında referans olan firmalar arasın da yer alıyor. Firma yetkilileri müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmalar olduğunu ifade ediyorlar. Firma bergama granit taşlarının diğer renklerinin üretimini de yaparak satışa sunuyorlar. Ürün çeşitliliği bol olan granint taşlarının en çok talep edilen ürünleri arasında bergama gri granit geliyor. Özellikle firma bergama gri granit taşlarını yurt dışına pazarlamasını yapıyorlar.

 Granit Çeşitleri

 Firma üretmiş olduğu granit çeşitlerini farklı ebatlar da ve renkler de üreterek piyasaya sunuyorlar. Tamamen yerli olarak üretim yapan firma bergama gri granit ürünün haricinde bazalt taşı üretimi de yapıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Kaliteli Kombi Bakımı

 Granit Küp Taş

 Firma Türkiye’nin tanınan madencilik şirketleri arasında yer alıyor. Üretimini yapıp satışa sunduğu ürünler arasında granit küp taşlar çoğunlukla belediyeler tarafından sipariş ediliyor. Kaliteli malzemeyi uygun fiyatlarla müşterisine sunan firma oldukça fazla sipariş alan firma olarak dikkat çekiyor.