Gündem

Belgelendirme Konusunda İhtiyacınız Olan Her Şey

Belgelendirme Konusunda İhtiyacınız Olan Her Şey

 Firmaların, ürün kalitelerini artırmak ve uluslararası ticarette olası riskleri önlemek amacıyla faaliyet gösteren Türcert, tüm sektörlerdeki işletmeler için; denetim, gözetim, test, analiz, ölçüm ve muayene hizmetleri veriyor. Belgelendirme konusunda da seneleri aşan tecrübesiyle hizmet veren firma, her türlü belgelendirme aşamasında danışanlarının yükünü hafifletiyor.

 Kesintisiz Hizmet Garantisi

 Pek çok ihtiyaca yönelik olarak hizmet veren firma, geniş iş kataloğuyla sektörde öncüler arasında yer alıyor. Proje bazlı çalışmalarda işlerin zamanında teslimini gerçekleştirmek için tüm sorumluluğu üstlenen Türcert, ayrıca gıda ve tarımsal faaliyetlerin denetim ve incelemeleri konusunda da şirketlerin yanında oluyor. Çok yönlülüğü ve kesintisiz hizmet anlayışını benimseyen firma belgelendirmenin yanı sıra pek çok hizmette sayısız referansı elinde bulunduruyor. Siz de süreç ve fiyatlandırma konularında ayrıntılı bilgi almak için, web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Aleyna Tilki havalimanında olay çıkardı

 Diğer Hizmetler

 Sektörde yer aldığı seneler içerisinde pek çok proje teslim eden ve bu doğrultuda tecrübeye sahip olan firmanın başlıca diğer belgelendirme hizmetleri şöyledir;

 *Devlet ve ticaret hizmetleri

 *İnşaat ve mühendislik denetimleri

 *Enerji ve emtia denetimleri

 *Gıda ve sağlık denetimleri

 *Ürün ve perakende denetimleri

 *Taşımacılık denetimleri

 *Kimyasal madde denetimleri

 Belgelendirme işlemleri ve işletmelerin ihtiyacı olan diğer destekler için web sitesini ziyaret ederek ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.