Gündem

Başarılı Temizlik

Başarılı Temizlik

Ev Temizliğihizmeti almak isteyenler son zamanlarda yoğun bir şekilde TG Mobil firmasının hizmetinden faydalanmaktadır. Firma sadece bu hizmeti vermemekte aynı zamanda Ofis Temizliği alanında da oldukça deneyimli bir şekilde hizmet vermektedir. Boş ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik,  halı koltuk temizliği alanında da uzman personelinin katkıları ve özverisi ile işlem yapmaktadır.

Dezenfektasyon Hizmeti de son zamanlarda hastalıkların yayılması ile birlikte artış gösteren hizmet kolu arasında bulunmaktadır. Kurumsal firmalara hizmet veren bir firma olarak bilinmekte olan TG Mobil firmasının sigortalı olarak işlem yapması birçok kişinin firmayı seçme sebebi olarak da gösterilir.

Vodafone ile iş ortaklığı

Vodafone ile iş ortaklığı ile müşterilerine uygun koşullarında birçok temizlik hizmeti sunmakta olan firmanın Anadolu sigorta güvencesinde olan bir firma olması da oldukça büyük bir artı olarak görülmektedir. Firma uzun yıllardan buyana hizmet vermekte olan son derece işinde ehil ve kaliteli bir firmadır. Çalışanların tamamı gerekli eğitimleri tamamlamış profesyonel çalışanlardır.

Sıradaki Haberi Oku  Resmi Gazete başlıkları
Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri