Spor

Banko Maç ve İddia Analizleri

 İddia tutkunları için hizmet veren firma banko kuponlar yaparak paylaşıyor. Kupon listelerini ve NBA tahminlerini düzenli olarak paylaşan site, kullanıcılarının aylık % 70′ e varan kazançlar elde etmesini sağlıyor. Uzman bir ekiple çalışan firma, maçları saatler süren analizlerle inceliyor ve elde ettikleri verilere göre kupon listesi hazırlıyorlar.

 Banko Maç Listesi

 Spor müsabakalarında yüksek kazanma oranı olan tahminlere banko maçlar deniliyor. Futbol, tenis, basketbol gibi maçlarda yapılan ve kazanma ihtimal yüksek olan iddialar için botlarla değil uzman ekibi ile analiz yapıyorlar. Bu tahminleri kullanıcıları ile paylaşan site, kaybedilen iddia sayılarını en aza indiriyor.

 Düşük Bütçe Yüksek Kazanç

 İddia oranlarını yakından inceleyen Tahminx ekibi, bahis için düşük bütçe ayırıp yüksek kazançlar elde etmeyi planlayanlar için başarılı bir hizmet sergiliyor. Tüm maçları kaçırmadan izleyen ekip, yılların verdiği tecrübeyle doğru ve nokta tahminlerde bulunuyor. Özellikle takımları ve oyuncuları da yakından takip eden ekip en ufak ayrıntıyı bile atlamadan hareket ediyor. Güncel istatistikler, saatler alan analizler, disiplinli çalışma ve profesyonel hizmet anlayışıyla kullanıcılarını aydınlatıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  FİBA BASKETBOL GÜNÜN MAÇI RUSYA vs NIJERYA