Eğitim

Eczacılık Fakültesi

Eczacılık Fakültesi

Bakü devlet Üniversitesi Eczacılık bölümü Azerbaycan’ın en eski eczacılık fakültelerinden biridir ve uzun ve başarılı bir geçmişe sahiptir. Dört yıllık bir B.S. eczacılık programı vardır.

Fakülte Azerbaycan Tıp Üniversitesi’nin bir parçasıdır ve eczacılık mesleği ile ilgilenen öğrencilere lisansüstü eczacılık dersleri vermektedir. Fakültenin temel amacı eczacılık alanında kaliteli eğitim vermektir. Bilimler; çeşitli alanlarda çalışan eczacıların mesleki yeterlilik düzeylerini geliştirmek; İstihdam edilebilirliği artırmaya yardımcı olmak ve mezunlara ilgili iş fırsatları sağlayarak sosyal sorumluluk sağlamak.

Azerbaycan Bakü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Neden Tercih Ediliyor?

Eczacılık öncesi programı tamamladıktan sonra Bakü Eczacılık Fakültesi’ne girmek için başvurabilirsiniz. Eczacılık Fakültesi’nde öğrenci olmak için giriş sınavını geçmeniz gerekir. Eczacılık Fakültesi, dört yıllık bir B.S. eczacılık programı. Fakülte müfredatı, eczacılık alanındaki en son gelişmelere ve öğrencilere mümkün olan en iyi eğitimi vermeye odaklanmıştır. Öğrencilere kendi uzmanlık alanlarında araştırma yapma fırsatı da verilmektedir. Fakülte, öğrencilere uygulamalı deneyim için geniş fırsatlar sunan iyi donanımlı ve modern bir eczane bölümüne sahiptir.

Sıradaki Haberi Oku  Parende nasıl yazılır? TDKya göre perende mi, parende mi?

AGÜ Eczacılık Fakültesi, eczacılık diplomasına götüren dört yıllık bir program sunmaktadır. Program Azerbaycan Yüksek Öğretim Kurulu tarafından akredite edilmiştir. Eczacılık Fakültesi, farmakoloji, eczacılık uygulamaları, sağlık bakım eczacılığı ve eczacılık öğretimi dahil olmak üzere çok çeşitli uzmanlık alanları sunmaktadır.

Bakü Eczacılık Fakültesi, Azerbaycan’ın en büyük eczacılık fakültelerinden biridir. Fakülte de, farmakoloji, eczacılık uygulamaları, sağlık bakım eczacılığı ve eczacılık öğretimi dahil olmak üzere çok çeşitli uzmanlıklar sunmaktadır.

Azerbaycan Üniversitesi Hukuk, Azerbaycan Üniversiteleri Fiyatları

Azerbaycan üniversiteleri dünyanın en iyileri arasındadır ve mükemmel avantajlar, yüksek kaliteli öğretim ve rahat bir atmosfer sunarlar. Sonuç olarak, dünya standartlarında bir eğitim arayan öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Ülkemizde hukuk okumak isteyen birçok kişi bulunuyor. Bunun için yurtdışında hukuk okumak isteyenlerin sık tercih ettiği ülkelerden birisi Azerbaycan oluyor. Hukuk sisteminin ve kültürün benzerliği ile birçok üniversitede denklik bulunuyor ve birçok öğrenci Azerbaycan üniversitelerinde hukuk okuyabiliyor. Azerbaycan Bakü devlet üniversitesi hukuk fakültesi taban puanları, Azerbaycan Üniversiteleri fiyatları*, başka yerde bulması zor olan çok çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar arasında rekabetçi öğrenim oranları, olumlu öğrenci geri bildirim derecelendirmeleri ve yüksek düzeyde işveren memnuniyeti yer alır. Sonuç olarak, bir Azerbaycan üniversitesinde okumayı seçen öğrencilerin olumlu bir deneyim yaşamaları muhtemeldir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında sizlere bu konuda gerekli profesyonel desteği sağlarız. Eğitim fiyatlarının uygun olması ve genel yaşam maliyetlerinin de düşük olması ile Azerbaycan’da uygun fiyatlı üniversite eğitim almanız mümkündür.

Sıradaki Haberi Oku  Yarıyıl tatili ne zaman 2020? Sömestr tatili ne zaman? Okullar ne zaman kapanacak?

Eurostar Yurtdışı Eğitim İstiklal CAddesi No: 49/5 Taksim Tel: 0(212) 244 66 00

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri