Genel

Avukatlık Hizmetleri

 Avukatlar kişilerin veya şirketlerin haklarını yasa önünde savunan kişilerdir. Davaların açıldıktan sonra takip edilmesi gerekir. Delillerin toplanması, belgelerin hazır edilmesi, dava süreci için gereken hazırlığın yapılması avukatların görevidir. İzmir avukat firması bünyesinde farklı alanlarda uzman bir çok avukat ile hizmet verir. Firma müvekkillerinin gizliliğine çok önem verir. He bilgi özenle korunur ve saklanır.

 Boşanma Davası

 Boşanma süreci her iki taraf içinde zor olan bir süreçtir. Bu dönemde çıkan anlaşmazlıklara birde dava süreci eklenirse işin içinden çıkılmaz bir hal alır. İzmir boşanma avukatı bu süreçte sizlere destek olan ve yükünüzü hafifleten bir firmadır. Firma anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarına bakar. Boşanma davası sonrasında mal paylaşımı ve tazminat davalarına da bakmaktadır. Özellikle çekişmeli davalarda hak kaybına uğramamak ve hakkınızı almak için avukat tutmanız gerekir. Boşanma avukatları bu alanda uzmanlaşmış kişilerdir. Prosedürü iyi bildikleri için dava sürecini daha kolay geçirmenizi sağlar. Firma bu konuda sizlere hizmet verir.

Sıradaki Haberi Oku  Profesyonel Yönetimin Adresi: İmer Yönetim

 Ceza Avukatı

 Ceza davaları en zor davalardan biridir. Ceza avukatları belli bir sürenin sonunda bu alana geçerler. İzmir ceza avukatı dava sürecinin başından sonuna kadar size eşlik eder. Kanun suçu kanıtlanıncaya kadar herkes suçsuz der. Firmada bu doğrultuda soruşturma ve kovuşturma sürecinde davaya dahil olur.

 Arabuluculuk Hizmetleri

 Mahkemelerin yoğun olmasından dolayı bazı suçlarda arabuluculuk sistemi devreye sokulmuştur. İki taraf bir avukat yardımıyla ortak bir payda da buluşur. İki taraf anlaştığı zaman, bu durum mahkeme kararı yerine geçer. Firma arabuluculuk hizmeti de verir. İlla hizmet almak zorunda değilsiniz. Danışmanlık hizmeti ile yol haritanızı kendiniz çizebilirsiniz. Firma uzman avukat kadrosu ile her zaman sizleri beklemektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Power Kablo Elektrik ve Elektronik

 Avukat Ücretleri

 Bir çok kişi avukat ücretlerinin çok olmasından şikayet eder. Ancak dava süreci göz önüne alınırsa aslında bu ücretin çok olmadığı görülür. Dava ücretleri görülen davaya ve suça göre değişir. Boşanma avukatı ile ceza avukatının ücreti aynı olamaz. Ücret tarifesi için hemen firmayı arayın ve bilgi alın. Firma her konuda sizlere destek ve yanınızda olan bir firmadır.