Kültür Sanat

Antika Aşktır

Antika Aşktır

Eski eşyalarda yaşanmışlıkları hissetmek, o duygulara ortak olmak, saygı duymak ve yaşatmak adına insanlar antika eşya biriktirmeyi bir hobi olarak yaparken aynı zamanda bu hobi sanatsal anlamda maddi manevi en rağbet gören hobi olmaktadır.

Hobi ve Meslek

Hobi olarak başlanılsa da zaman içerisinde mesleğe dönüşen antikacılık antika eşya alanlar olarak internette site açarlar. Bu siteler arasında yer alan firma, antika olarak değeri olan tüm eşyaların hem alımını hem de satımını gerçekleştirirler.

Alınan ve satılan ürünler arasında tablo, halı, saat, mobilya, kitap, özel kişisel eşyalar, gümüş ve plak alanlar satanlar olarak İstanbul Kadıköy ana ilçe ve pek çok İstanbul ilçelerinde bulunur.

Sıradaki Haberi Oku  Firmanızın Tanıtımı İçin Turkuaz Promosyon

Kadıköy merkez ve tüm şubeleri ile birlikte internet üzerinden de hizmet veren firma antika alan yerler arasında en çok tercih edilen adreslerdir. Pek çok antika ürün çeşidinin satılıp ve alındığı bulunduğu adres hakkında internet üzerinden detaylı bilgi edinmek mümkündür.

Antikacılık ve antika ürünler hakkında iletişim için sitede yer alan telefon numaraları üzerinden 7/24 iletişime geçilebilir.