Genel

Ankara’nın Mantolama ve İzolasyon Merkezi

 Ankara’da bulunan ve profesyonel ekibi ile mantolama ve izolasyon hizmetleri, dış cephe boyama ve kaplaması ile birlikte dekorasyon işlerini de yürüten NR Grup, hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürüyor. ankara mantolama denince akla gelen ilk firmalardan olan NR Grup, ücretsiz keşif hizmeti ile evini baştan yaratmak isteyenlerin hizmetine koşuyor.

Ne Gibi Hizmetleri Bulunuyor?

 NR Grup, Ankara’da uzun yıllardır profesyonel ekibi ile birçok hizmet sunmaktadır. Bunların en başında gelen mantolama ve iç mimari dekorasyon işleri ile birçok ev sahibi mutlu bir şekilde NR Grup ile çalışmıştır. Stüdyolar, müzik merkezleri ve sahne tiyatroları gibi ses merkezlerine ve normal evlere de ses ankara izolasyon ve ses yalıtımı hizmetleri bulunuyor.

Sıradaki Haberi Oku  Güvenliğini Oluşturmanın En Etkili Yolu Güvenlik Bariyer Sistemleri!

Kullandıkları Malzemeler ve İletişim

 NR Grup firması, dış cephe ve iç cephe mantolamasında weber ankara ile birlikte çalışarak derz dolguları ve kaplama işlemlerinde weber boyalar ve alçı malzemeri ve dekorasyon malzemeleri kullanılıyor. İletişim için 0312 476 5335 numarasından veya info@nrgrup.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.