Uncategorized

Ankaragücü Teknik Sorumlusu Necati Erkmen Açıklamaları

4-0 Ankaragücü’nün galibiyeti ile biten Bursaspor maçı sonrasında Ankaragücü Teknik Sorumlusu Necati Erkmen “Hafta içerisinde Bursaspor’un yeni hoca değişikliği ile farklı bir oyun oynayacaklarını söylemiştik oyuncularımıza” dedi.

4-0 gibi büyük bir farkla kazanılan Bursaspor Ankaragücü maçı sonrasında Ankaragücü Teknik Sorumlusu Necati Erkmen, “Hafta içerisinde Bursaspor’un yeni bir hocayla oynayacakları için farklı oyun oynayacaklarını oyuncuklarımıza söylemiştik. Ona göre planladık, çalıştık ve kazandık. Lig devam ediyor inşallah böyle devam eder.”  dedi. . betpas

4-0 kazandıkları Bursaspor maçının ardından Ankaragücü Teknik Sorumlusu Necati Erkmen şunları söyledi:

“Gerçekten bizim için güzel ama kardeş takımımız olan Bursaspor için zor bir maçtı. Biz geçen hafta kendi sahamızda üstün oynadığımız, rakip kale önlerinde net pozisyonlardaki şanssızlık ve topların direkten dönmesinden dolayı istediğimiz gole ulaşamadık. Hafta içerisinde Bursaspor’un hoca değişikliğinin oyuna farklı yansıyacağını düşündüğümüzü futbolcularımıza ilettik. Rüzgârın etkisi sona erdikten sonra ilk yarıyı iki golle önde bitirdik. İkinci yarıya da golle başlamamız bize büyük rahatlık sağladı. 3-0 olduktan sonra müsabakanın devamında da savunma ve ikinci bölgeyi çok iyi kullandık. Lig devam ediyor. Biz de yolumda devam ediyoruz. Önümüzdeki hafta içerde çok önemli maçımız var. İnşallah bu galibiyetlerimizi orada devam ettiririz.

Sıradaki Haberi Oku  DSÖ’nün Koronavirüse Karşı Bitkisel Yönteler Önerisi Bilim İnsanlarını Harekete Geçirdi
Eskil escort bayan