Ekonomi

Ankara’da 12 kişiyle dükkan baskını

Ankara’nın Altındağ ilçesinde husumetli oldukları baba ve oğlunun dükkanlarını saatlerce izleyen şahıslar 12 kişiyle baskın yaptı.

Baba ve oğlunu öldüresiye döven kişiler daha sonrayerinden uzaklaştı. O anları güvelik kamerası anbean kaydetti.

DÜKKANA BASKIN

Olay, 3 gün önce Yıldıztepe Mahallesi 162. Cadde’de meydana geldi. Mahmut Ünlütürk ve Necati Ünlütürk’ün daha önce husumetleri olduğu komşuları, baba ve oğlunun dükkanına baskın düzenledi.

Olaydan bir gün önce Mahmut Ünlütürk ile tartışan Ercan E., ertesi gün 12 kişiyle Ünlütürk’ün dükkanına baskın yaptı.

Ankara’da 12 kişiyle dükkan baskını VİDEO

KAVGADAN ÖNCE KEŞİF YAPTILAR

Kavgadan saatler önce dükkanın etrafına gelerek keşif yapan veanı kollayan saldırganlar daha sonra müşteri kılığında Mahmut Ünlütürk’ün yanına geldi. Ercan E. ise o sıradadükkanda bulunan baba Necati Ünlütürk’ü dışarıya çağırarak diğer saldırganlarlavurmaya başladı.

Sıradaki Haberi Oku  Muhterem Nur vefat etti

Kavgayı görünce dışarıya çıkan Mahmut Ünlütürk’e da vurmaya başlayan saldırganlar, baba ve oğlu dakikalarca öldüresiye dövdü. Kavga sırasında Necati Ünlütürk’ün yere düşen telefonunu alarak cebine koyan Ercan E. ve diğer saldırganlaryerinden ayrıldı.

ÇEVREDEKİLER YARDIMA KOŞTU

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerineyerine polis ve 112 Acil Servis ekibi sevk edildi. Yaralanan Necati Ünlütürk, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

10 GÜN İŞ GÖREMEZ RAPORU ALDIM

Darp edilen 53 yaşındaki Necati Ünlütürk, huzurları kalmadığı için evlerini ve dükkanlarını taşıma kararı aldıklarını belirterek, “Acaba ben neverdim ki beni bu kadar acımasızca dövdüler. 10 gün iş göremez raporu aldım. Biz bu insanlardan şikayetçi olduk. Ama hala bu şahıslar ellerini kollarını sallayarak geziyorlar. Acaba nehaklarında bir işlem yapılacak” dedi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri