Genel

Ankara Antlaşması ve Başvuruları

 Vize almak, süresiz ya da süreli oturum izinleri, çalışma izinleri ve öğrenci vizeleri için tercih edebileceğiniz kaliteli kurumlardan olan Ankara Antlaşması site ziyaretçilerine ve müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ülkemizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza 18 yaşını geçmek suretiyle hizmet verebilen site, göçmenlik ve oturum izinleriyle ilgili de gelişmelere imza atmaktadır.

 Süresiz Oturum İzni

 İngiltere gibi Avrupa’nın gelişmiş ülkelerinde, süresiz oturum izni almanız için sizlere yol gösteren şirket, en kaliteli ve sağlıklı şekilde bu evrakları karşılıklı olarak almanızı sağlamaktadır. Serbest meslek sahiplerine ve çalışanlarına bazı zorunluluklar sunan İngiltere’ye gerekli belgelerin gönderilmesi ve karşılıklı anlaşmaların sağlanmasında da hizmet vermektedir.

 Vize Uzatma İçin Başvuru

Sıradaki Haberi Oku  Sayısız Çeşitte Araba Sticker Tasarımları

 Vizeler süreli olarak alınan, yurt dışında gezinme belgeleridir. Bu belgelerin süresini uzatmanız, o ülkede daha fazla kalmak istemeniz anlamına gelmektedir. İnternet sitesi üzerinden birbirinden farklı ve faydalı makaleler okuyabileceğiniz Ankara Antlaşması, sizlere ayrıcalıklar da sağlamaktadır. Site üzerinden kolaylıkla gerekli sayfalara yönlendirmeler mevcuttur. Böylece nereye başvuru yapacağınızı karıştırmadan kolayca işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.