Genel

Ankara Anlaşmalı İngiltere Vizesi

İngiltere’de yaşayabilmenin en kolay yolu Ankara Anlaşmasına dayandırılarak kurulan basit bir iş ile vize almaktan geçiyor.

Ankara Anlaşması Nedir?

20 Ekim 1921 tarihinde imzalanan Ankara anlaşması ile İngiltere Birleşik Krallığı (United Kingdom) sınırları içerisinde kendi işini kurmak kaydı ile dileyen tüm vatandaşlarımız İngiltere sınırları içerisinde yerleşik hayat hakkına ve vizesine sahip olabilmektedirler.

Bu uğurda İngiltere vize işlemleri için danışmanlık yapan, turist ve ziyaretçi vizelerinin nasıl alınacağına ön ayak olan kurumlar var. İngiltere’de öğrenci olmak ya da İngiltere sınırları içerisinde yaşama hayali kurmak çok da yabancı olunan bir kavram değil. Daha önce Ankara Anlaşması ile İngiltere’de yaşama hakkına kavuşmuş birçok insan var.

Sıradaki Haberi Oku  Halıda Kalite

Danışmanlık Şirketleri Ne Yapar?

İngiltere’de yaşamak normal şartlarda kolay değildir. Rahat yaşayabilmek, geçinmek adına çalışmak, çalışabilmek adına da çalışma ve yerleşik yaşam vizesi almak gerekir. İngiltere’de yaşamak veya İngiltere’de kariyer yapmak isteyenler için bulunabilecek en iyi aracı şirket Csslegal.com, sizlere bu konuda destek ve danışmanlık yapacaktır.