Dünya

Alkolü fazla kaçırdılar, soluğu sahilde aldılar! Cinsel ilişkiye girerken kameralara yakalandılar

Tayland‘ın Pattaya kentinde bir plajda cinsel ilişkiye giren çift, polis tarafından takip edildikten sonra konakladıkları otelde gözaltına alındı. 125’er Poundcezasına çarptırılan çift ayrıca kameralar karşısında gerçekleştirdikleriiçin özür dilediler.

BARDAN ÇIKIP, SAHİLE İNDİLER

Olay Tayland’ın en gözde tatil mekanlarından Pattaya’da meydana geldi. Kendi ifadelerine göre etrafta neler olup bittiğini, hatta nerede olduklarını bile hatırlayamayacak kadar alkollü olduğunu söyleyen Rusya asıllı 26 yaşındaki Roman Grigorenko ve 19 yaşındaki Daria Vinogradova, sahilde bir bardan çıktıktan sonra Pattaya plajına geldiler.

PLAJDA CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİLER

Plaja geldikten sonra kumların üzerinde uzanan çift, bir süre yakınlaştıktan sonra cinsel ilişkiye girdi.

KAMERALAR KAYITTAYDI

Etrafta olup bitenden haberdar olamayacak kadar sarhoş olduklarını dile getiren çift, plajda cinsel ilişkiye girdikleri sırada etraftakiler tarafından yaklaşık 30 saniye boyunca kameraya kaydedildi.

Sıradaki Haberi Oku  Türkiyenin sınır dışı ettiği eski İrlanda ordusu mensubu DEAŞlı, Dublinde gözaltına alındı

OTELDE GÖZALTINA ALINDILAR

Çevredekiler tarafından polise şikayet edilen sarhoş çift, konakladıkları otelde Tayland polisi tarafından gözaltına alındı. Ayrıca çiftin her birine 125’er Poundcezası verildi.

KAMERALAR KARŞISINDA ÖZÜR DİLEDİLER

Tayland polisinin genç çifte uyguladığı ceza parayla sınırlı kalmadı. Kimliklerinin ortaya çıkmaması için ameliyathane maskesi giydirilen çift, kameralar kayıttayken yaptıkları için özür diledi.

“ŞEHRİN İTİBARINA ZARAR VERDİK, ÖZÜR DİLERİZ”

Konuyla alakalı açıklama yapan 26 yaşındaki Roman Grigorenko yaptıklarından pişman olduklarını belirterek, “Kameralara yakalanan çift biziz. Ne olduğunu anlayamayacak kadar sarhoştuk. Vatandaşları rahatsız ettiğimiz ve şehrin itibarınaverdiğimiz için özür dileriz” ifadelerini kullandı.

Haber Videosu

: Alkolükaçırdılar, soluğu sahilde aldılar! Cinsel ilişkiye girerken kameralara yakalandılar

Sıradaki Haberi Oku  Google 2019da en çok arananlar listesini açıkladı