Gündem

Ali Şener WNBA Oyuncusuna Dövme Tasarladı

Ataşehir Tattoo Art, kurucusu Ali Şener başta olmak üzere, bünyesinde bulundurduğu sanatçıların yetenekleri ve başarıları sayesinde sıklıkla adını duyduğumuz dövme ve piercing stüdyolarından biri.

Kişiye Özel Dövme Tasarlamak

Ataşehir Tattoo Art pek çok niteliğinin yanı sıra, özel tasarım dövmeleriyle ayrıca kendinden söz ettiriyor. Zira özel tasarım dövmeler, dövme sanatının en zor alanlarından biridir. Teknik bilmek, özel tasarım dövme yapabilmek için yeterli değildir. Oldukça iyi bir teknik bilgisinin yanı sıra, tasarım konusunda da bilginizin ve becerinizin olması gerekir. Üstelik bilginizin ve becerinizin hayal gücünüz ile senkronize çalışmasını sağlayabiliyor olmanız gerek.

Kişiye özel dövme konusuna gelirsek; saydığımız niteliklerin tamamını bir birey üzerinde gerçekleştirebilmeniz gerekir. Her bir birey, içinde yetiştiği kültür, genetik mirastan devraldıkları, fikirleri ve kendisini olduğu hale getiren tüm tecrübeleri ile biriciktir. Tasarlamak üzere olduğunuz imgeyi taşıyıcısından bağımsız düşünmemelisiniz. Eğer dövme sanatçısı bu yanılgıya düşerse; şüphesiz eseri eksik kalacaktır.

Sıradaki Haberi Oku  Sosyal Medyanın Vazgeçilmezleri

Özel Tasarım Dövme by Ali Şener

WNBA oyuncusu Jasmine Thomas, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nda oyun kurucu olarak başarılı bir kariyer sürdürüyor. Başarılı oyun kurucu, sporcu olan pek çok kişi gibi, güçlü fiziksel yapının sağladığı estetik görüntü ile de bir rol model olma yolunda ilerliyor.

Ali Şener’in, Jasmine Thomas için tasarladığı dövme ön kolda yer alıyor ve nispeten büyük oluşuyla dikkat çekiyor. Dövme, izleyici ile göz teması kuran bir zürafanın etrafının şakayık çiçekleri ile çevrelenmiş bir görüntüsünden oluşuyor.

https://www.instagram.com/atasehirtattoo/