Uncategorized

Ağrısız ve Kesin Çözüm Erkek Lazer Epilasyon Dönemi İzmir’de Başladı!

  Pürüzsüz olmak, her bayanın tek hayali olsa da bazen hormonal değişiklikler veya genetik sebepler doğrultusunda cildimizde istenmeyen tüylerle karşılaşabiliyoruz. Rahatsız edecek seviyelerdeki tüylerle ağda gibi yöntemlerle başa çıkmaya çalışan bayanlar ise hem ağrıdan hem de görüntüden oldukça şikâyetçi olarak bizlere başvuruyorlar. Aynı zamanda erkeklerde tüy probleminden rahatsız olup buna çözüm arıyorlar. Bu doğrultuda ise lazer epilasyon tüm tüyden kurtulma yöntemlerini geride bırakarak kalıcı çözümü hem erkeklere hem de bayanlara vaat ediyor. Aynı zamanda İzmir’de lazer epilasyon fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabileceğiniz bu yazımız sayesinde istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri almış olacağınızı www.buzlazerizmir.com olarak umut ediyoruz.

Buz Lazer Nedir?

    Buz lazer, lazer epilasyon uygulamaları arasında hem en acısız olanıdır hem en hızlı olanıdır hem de çıkan en son teknolojidir. 810 nanometre dalga boyuna sahip olan diode lazer teknolojisi kullanılır. Buz lazer teknolojisi, sıcak taş masajları konforundadır ve çok kısa süreli olan seanslarla uygulama yapılmaktadır. Soprano ICE, ütüleme epilasyonlarının mucidi olan Alma Lasers firma tarafından uzun süren araştırmalarla geliştirilmiştir. Buz lazer uygulaması üretildikten ve geliştirildikten sonra marka olarak da Buz Lazer adlı bir marka üretilmiştir. Bu teknoloji ile orijinal Buz Lazer epilasyon cihazları üretilmiştir. Sporano ICE ve bunun Platinium ile Titanium olanı bunlara örnektir.

Sıradaki Haberi Oku  Basketbol Çemberleri

Buz Lazer Teknolojisi Hakkında

     Buz lazer uygulamasında deri sürekli ütüleniyormuş gibi hareket edilir ve bu yöntem sayesinde kıl köklerine zarar verecek olan ısı miktarı kıl köklerine iletilmektedir. Bu ısıtma işlemi kademeleri olarak yapılır ve böylelikle de soğutma işlemi hissedilerek ne acı olur ne de ağrı. Böylelikle ağrısız olarak epilasyon olma şansı tanımaktadır. Cilt -3 dereceye kadar soğutulduğundan ısı çok az hissedilir ya da hissedilmez. Bu sayede de ağrısız ve yan etkisiz olarak erkeklerin özellikle sırt bölgelerine ve göğüs bölgelerine uygulama yapılmaktadır. Erkek Lazer Epilasyon İzmir ilinde uygulamalar yapılmaktadır ve yüksek enerjili olarak istenmeyen kıllardan kurtulma imkânı bulur. Buz lazer uygulaması ağrısız olur ve ciltte yara oluşturmaz.

Sıradaki Haberi Oku  Rimmel London Ürünlerin Keşfet!

Erkekler İçin En Başarılı Epilasyon Yöntemi Lazer Epilasyondur

    Erkek lazer epilasyon İzmir merkezimizde çok sık olarak uygulama yapılmaktadır ve lazer epilasyon da erkekler tarafından çok tercih edilen bir uygulamadır. Kıl yoğunluğu ne kadar olursa olsun her zaman başarılı sonuç elde edilmektedir. Bu sebeple de başvuran erkeklerde lazer epilasyon uygulaması çok tercih edilir. Her zaman erkeklerin konforu düşünülür ve uygulama o şekilde gerçekleştirilir. Erkekler ise genellikle epilasyondan utanır ya da çekinirler. Bunun önüne geçmek için de bilgiler her zaman saklı tutularak mahremiyet kuralları da çiğnenmez.

    Lazer uygulamasına siyah kıl köklerinden kurtulabilmek adına başvuru yapan erkekler her zaman memnuniyetler merkezimizden ayrılırlar ve sürekli olarak seanslarına gelirler. Kıl üretimini çok fazla yaptıkları için ve hormonları sürekli ürettiği için de lazer uygulamasını çok daha fazla alırlar. Erkek Lazer Epilasyon İzmir ili içerisinde erkeklerin çok tercih ettiği bir uygulamadır. Erkekler alışkın olmadığı için acı eşikleri daha düşüktür ve bu uygulamada hiçbir şey hissedilmediği için de sorun yaşamazlar.

Sıradaki Haberi Oku  Endüstriyel tekerlek üretimi sektör liderleri

Lazer Epilasyon Fiyatlarının Ortalaması

     Lazer epilasyon uygulaması genel olarak kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Sabit bir fiyat belirtilmemektedir, çünkü seans sayısı değişmektedir. Kıl kökleri çok az olan kişilerde genellikle 2 seans kadar sürede çözüme ulaşılır ancak yoğunluk arttıkça 10 seansa kadar uzayabilmektedir. Bu süreçte net bir fiyat verilememektedir. Ayrıca Erkek Lazer Epilasyon İzmir ili içerisinde markadan markaya da değişmektedir. Ayrıca hastadan hastaya ve doktordan doktora da bütün bu sonuçlar değişmektedir. Eğer sizler de lazer epilasyon uygulaması yaptıracaksanız www.buzlazerizmir.com web sitemizi ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca randevu imkânı ile de randevu alabilir ve istemediğiniz kıl köklerinden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.