Dünya

45 yaş küçük aşkıyla ilk gecesini anlattı! Sunucunun ağzı açık kaldı

80 yaşındaki kadın 35 yaşındaki sevgilisiyle ilk gecesini canlı yayında anlatınca sunucular ne yapacağını şaşırıp, şekilden şekle girdi. Kadın sabah uyandığında yürüyemediğini dile getirdi.

Sosyal medya, aralarında 45 yaşolan 80 yaşındaki Iris Jones ve Mısırlı sevgilisi 35 yaşındaki Muhammed Ahmed‘in ilginç ilişkisiyle sallandı. Popüler çift yakında evleneceklerini duyurdu.

Iris Jones genç adamın kendisiyle parası içinolduğunu söyleyenlere kulak tıkıyor. Yaşadığı ilişkiyi canlı yayında anlatan kadın, yaşadıklarının gerçek aşk olduğunu kanıtlamak istercesine oldukçadetaya yer verdi.

Iris Jones(80) ve Mısırlı sevgilisi Muhammed Ahmed(35)

“SABAH UYANDIĞIMDA YÜRÜYEMİYORDUM”

Kadın 45 yaş küçük erkek arkadaşıyla yaşadığı geceyi şu sözlerle anlattı:

“Ertesi sabah uyandığımda yürüyemiyordum. Sanki tüm gece eğersiz birbinmiş gibiydim.”

Sıradaki Haberi Oku  Koronavirüs hızla yayılıyor! Çin, virüsün önünü kesmek için dronelarla uyarılarda bulunuyor

Bu açıklamaları ağzı açık izleyen İngiliz program sunucuları Holly Willoughby ve Phillip Schofield şoke olmuş bir halde şekilden şekle girdi.

ÇOCUKLARI EVLİLİĞE KARŞI

45 yaş küçük sevgilisinin 70 yaşındaki annesinden de evlilik için onayıkadın, Kahire‘ye giderek Mısırlı sevgilisiyle evlenecek.

Iris Jones, Muhammed Ahmed Irbriham ile Facebook’ta tanıştı. İngiltere’nin Weston-Super-Mare kentinde yaşayan 80 yaşındaki kadın, 35 yaşındaki Mısırlı Irbriham ile tanışmak için Mısır’a gitti.

Facebook’taki bir grupta sohbet ederken tanışan ikilinin sohbetikoyulaşınca 80 yaşındaki Iris kendini Mısır’a giden bir uçakta buldu.

EVLENME KARARI ALDILAR

Kahire’ye gidip 35 yaşındaki Mısırlı adamla tanışan Iris, aralarında 45 yaşın hiçbir önemi olmadığını ve Muhammed Ahmed Irbriham’evurulduğunu söylüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Son dakika: İdlibde 6 askerimizin şehit olduğu saldırı sonrası Rusyadan ilk açıklama

Iris, aslen Gizeli olan sevgilisinin 70 yaşındaki annesiyle de tanıştı ve Muhammed ile tanışmak içinistedi. Çift tanışır tanışmaz Kahire’de evlenme kararı aldı.

Iris, ilk kocasından ayrılalı 40 yıl geçmiş. Yaşlı kadın, o zamandan beri de hayatına kimseyi sokmamış.

Iris’in 54 yaşındaki Steve ve 53 yaşındaki Darren olmak üzere iki oğlu var. Yaşlı kadının oğulları annelerinin bu birlikteliği konusunda endişeli.

Steve ve Darren annelerini olabileceklere karşı uyarmış ancak Iris, sevgilisinin parasının ya da İngiliz pasaportunun peşinde olmadığına emin olduğunu söylüyor.

Iris, “Eğer benimle servetim için evleniyorsa ona bol şans diliyorum. Çünkü bendeğilim.” diyor. Yaşlı kadın, bugüne dek hayatını başkalarınıetmeye adadığını, şimdiyle ölene dekyaşamak istediğini söylüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Volkswagen, fabrika yatırımı için Türkiye kararını bir kez daha erteledi