Dünya

13 yaşındaki kız çocuğu, 10 yaşındaki çocuktan hamile kaldı! Doktor ihbar etti, gerçek ortaya çıktı

Rusya‘nın Sibirya bölgesinde bulunan Krasnoyarsk kentinde, 13 yaşındaki kız öğrencinin 10 yaşındaki bir çocuk tarafındanbırakıldığı haberi gündeme bomba gibi düştü. Rusyabasınında yerhaberlere göre gerçek, hastaneye giden 13 yaşındaki kızınolduğunu tespit eden doktorların emniyete haber vermesiyle ortaya çıktı.

5-6 YILDIR BİRBİRLERİNİ TANIYORLARDI

Sibirya bölgesinin Krasnoyarsk kentinde meydana gelenRusya gündemine bomba gibi düştü. İddialara göre, 13 yaşındaki bir kız çocuğu, arkadaşı olduğu öğrenilen 10 yaşındaki bir çocuk tarafındanbırakıldı. Çocukların Krasnoyarsk kentinde farklı okullarda eğitim gördükleri, ancak 5-6 yıldır birbirlerini tanıdıkları öğrenildi.

AİLESİ DURUMU KABULLENİYOR

Yerel basında yerhaberlere göreolduğu ortaya çıkan 13 yaşındaki kızın ailesinin durumu kabul ettiği, kızın da çocuğu doğurmak istediği iddia edilirken, okuduğu okulun öğrencisine desteği vereceği, mümkün olabilecek tüm yardımları sunacağını duyurduğu belirtildi.

Sıradaki Haberi Oku  Kasım Süleymaninin cenaze detayları belli oldu! Pazar günü İranda defnedilecek

“BÖYLE BİR DURUM MÜMKÜN OLABİLİR”

Konuyla alakalı Rusbasınına açıklama yapan bir doktor, teorik olarak böyle bir durumun mümkün olabileceğini söyledi. Asıl gerçeğin, yapılacak olacak DNA testleri sonucunda öğrenileceğini belirtti.

SOSYAL MEDYADA EVLİLER

Öte yandan yapılan araştırma sonucunda iki çocuğun sosyal medya hesaplarında ilişki durumlarının birbirleriyle ‘evli’ olarak işaretlendiği öğrenildi. Çocukların kimlikleriyle alakalı ise bir bilgi verilmedi.

Haber Videosu

: 13 yaşındaki kız çocuğu, 10 yaşındaki çocuktankaldı! Doktor ihbar etti, gerçek ortaya çıktı